Lime deposits are the main enemy of all automatic coffee machines. To extend the life of its automatic coffee machines, JURA has developed a special 2-phase descaling tablet, which removes salt deposits and at the same time provides careful care for the coffee machine.
2-х фазне видалення вапняних відкладень солей
Таблетки для видалення вапняних відкладень солей з оптимізованою швидкістю розчинення, створені спеціально для автоматичних кавомашин JURA, забезпечують ретельне та ефективне видалення вапняних відкладень солей із тривалою дією.
При цьому весь процес очищення тепер складається із 2-х фаз:
Тільки оригінальні таблетки компанії JURA для видалення вапняних відкладень солей, гарантують повну гігієнічність та захист. Всі формули захисту та склад, розроблені нашою компанією, ідеально адаптовані до процесів та матеріалів автоматичних кавомашин JURA
Без фосфатів
Чітко виражене усвідомлення відповідальності за довкілля грає таку ж важливу роль у компанії JURA, як і дбайливе ставлення до ресурсів та енергії. Тому JURA також при виробництві оригінальних таблеток для видалення вапняних відкладень солей використовує лише ті компоненти, які не містять фосфатів. Оптимізована формула гарантує сертифіковану TÜV гігієнічність і одночасно піклується про довкілля та ідеальні результати у приготуванні кави.